Nabízíme tradici, zkušenosti a zázemí

V oboru potravinových doplňků se Finclub řadí mezi špičku a jako prvni přinesl na náš trh čistě přírodní preparáty z Finska od firmy Hankintatukku Oy, která je držitelem AAA ratingu a předním světovým producentem přírodních parafarmak. Spolupracuje s námi přes 2000 lékařů, kteří jsou garantem serióznosti zveřejňovaných informací a velého našeho programu péče o zdraví.


Složení: Přípravky využívají ideální kombinace vitaminů, minerálů, stopových prvků a ostatních látek k dosažení vzájemné podpory a zesílení účinků. Hlavní účinná látka je vždy alespoň z 98% přírodního původu.
Účinek: Jsou cíleně zaměřené na řešení konkrétních zdravotních potíží, mohou se vzájemně kombinovat a doplňovat dle potřeb organismu. Jsou výborně vstřebatelné, nezatěžují organismus chemickými látkami a nemají vedlejší účinky.
Věda: Reprezentují nejnovější znalosti v oblastech výzkumu a vývoje. Špičkový výrobní proces spňuje přísné normy Good Manufacturing Practice (GMP - praxe dobré výroby). Jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví a mají atest Hlavního hygienika ČR.
Původ: Rostliny jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech bez použití chemických látek. Při pěstování jsou dodržovány zásady Good Agruciltural Practice (GAP - praxe dobrého zemědělství).