O nás
Marie Kočvarová
Marie Kocvarovß

Jmenuji se Marie Kočvarová a nabízím vám pomocnou ruku při péči o své tělo, zdraví a vitalitu. Když jsem se poprvé před 12 lety setkala s vysoce kvalitními finskými potravinovými doplňky, netušila jsem, jaký vliv budou mít na mé zdraví a pocity i při nastupujícím středním věku ženy.

Finská firma, Hankintantoku OI, která sídlí v předměstí Helsinek své výrobky přísně atestuje a výrobě věnuje mimořádnou pozornost ľ viz www.finclub.cz .

Vzhledem k dlouhodobému užívání a zkušenostem v dané oblasti, intenzivnímu vzdělávání, odborných konzultaci vám poskytnu důležité informace o vhodnosti užívání, kombinacích a co největšímu efektu.

Pokud vás tato oblast zajímá i z hlubšího pohledu nebo rádi poskytujete informace v této oblasti, kdykoliv nabízím předání cenných rad pro co nejintenzivnější působení. Pořádám pro široké okolí kurzy zdraví, rekondice i příjemných zážitku, nových přátelství i relaxačních pobytů.

Své původní středně ekonomické vzdělání a praxi v oboru jsem v roce 1996 částečně vyměnila za jiný obor: profesionální kosmetičky a vizážistky. Rozšířila jsem tak vzdělání péči o tělo a pleť a doladila vliv vitamínů a minerálů na celkový stav těla. S dalším studiem alternativních způsobu léčby, orientaci na orgánové hodiny, vliv vody na zdraví a léčbu těla, objevily se nové možnosti jak upevnit zdraví, posílit svěžest a vitalitu.

Poskytnu vám cenné informace individuální poradně nebo při víkendových setkáních "zdokonalení a harmonie".

Poradím Vám v oblasti kosmetiky, péče o pleť, vhodného líčení, vizážistiky diky mé 12 leté praxi.

Připravím program na akcích pro vaše ratolesti, pro-radostné tvoření a prožitky.

Staňte se vlastním zdrojem energie a zdraví i pro své blízké a přátelé. Krásné dny plné zdraví, lásky, tolerance a hlavně radostí, že žijeme.

Zita Natálie Koudelková
Zita Koudelkovß

Jmenuji se Zita Natálie . Narodila jsem se v Boskovicích. Po absolvování střední školy mě při mé profesi stále pronásledovala ekonomika, daně a úetnictví , ale tanec stále více pronikal do mého života a ukazoval mi druhý protipˇl života , který je potřeba v dnešní přetechnizované době rozvíjet a předávat dál ostatním ženám a dívkám, aby nezapomínaly na svůj dar mateřství, ženskosti a uvědomily si svoje velké možnosti, jak pracovat s prapůvodní ženskou energií, která jim pomůže objevovat svoji pravou ženskost, krásu a sebevědomí. Od roku 2003 jsem vedla souÚastně celkem 7 kurzů ve Svitavách a vádivadle váPoliÚce. Nějaký Úas jsem žila váPardubicích, kde jsem se seznámila se svým souÚastným manželem a následovala jsem ho na statek váKřivicích u Týniště nad Orlicí. Zde jsme spoleÚně zrekonstruovali historickou budovu původního špejcharu a vytvořili místo pro setkání lidí spoleÚných zájmů. Pořádám zde taneÚní semináře a semináře zaměřené na dění vápřírodě - Slunovrat, Novolunní, také lidové tradice a kuzy hubnutí a zdravého životního stylu. Vzdělávala jsem se váoblasti výživového poradenství a zdravého životního stylu a dále se zajímám se o rodinné konstelace.

Svoji lektorskou praxi jsem zahájila u Orientcentra v Hradci Králové v taneční škole Bonstep (www.orientcentrum.cz) a současně jsem absolvovala taneční akademii lektorek v Praze u Mily el Kral se získáním certifikátu (www.milaelkral.cz - certifikované lektorky),svoje taneční zkušenosti dále rozvíjím u Layly Abdel, Jeyly Jouvany ľ v USA vyznamenána jako nejlepší sólo tanečnice, Shimmy a Rytmus královna, dále u Ashrafa ľ který působil jako profesionální tanečník ve státní káhirské opeře.

Tanec sbližuje, otevírá vnitřní vnímání a umož˛uje naladění na vnitřní pocity.